Avarii autoturisme Opel Insignia

Avarii autoturisme Opel Insignia 1.6 T Edition 2010/3
nou

Opel Insignia

1.6 T Edition

€ 975
an de fabricație: 20102010
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 215.505215.505
Avarii autoturisme Opel Insignia ST 2.0T 162kW Cosmo 4X4 Pano 2009/1

Opel Insignia

ST 2.0T 162kW Cosmo 4X4 Pano

€ 2.950
an de fabricație: 20092009
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 158.391158.391
Avarii autoturisme Opel Insignia GRAND SPORT 1.5Turbo 103kW Business 2019/3
preț export
€ 4.950

Opel Insignia

GRAND SPORT 1.5Turbo 103kW Business

€ 7.450
an de fabricație: 20192019
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 224.729224.729
Avarii autoturisme Opel Insignia 1.4 Turbo EcoFLEX Cosmo 2011/10

Opel Insignia

1.4 Turbo EcoFLEX Cosmo

€ 1.750
an de fabricație: 20112011
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 238.225238.225
Avarii autoturisme Opel Insignia 1.6 SIDI  TURBO 2016/3

Opel Insignia

1.6 SIDI TURBO

€ 1.950
an de fabricație: 20162016
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 173.418173.418
Avarii autoturisme Opel Insignia 1.5 Turbo SPORTS TOURER 2017/8

Opel Insignia

1.5 Turbo SPORTS TOURER

€ 4.500
an de fabricație: 20172017
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 200.287200.287
Avarii autoturisme Opel Insignia GRAND SPORT 2022/4
preț export
€ 7.500

Opel Insignia

GRAND SPORT

€ 7.500
an de fabricație: 20222022
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 123.144123.144
Avarii autoturisme Opel Insignia LIMOUSINE 1.4Turbo 103kW EcoFlex Business Edition 2012/5
preț export
€ 2.650

Opel Insignia

LIMOUSINE 1.4Turbo 103kW EcoFlex Business Edition

€ 2.950
an de fabricație: 20122012
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 240.156240.156
Avarii autoturisme Opel Insignia 2.0 CDTI 16V 2011/6
preț export
€ 900

Opel Insignia

2.0 CDTI 16V

€ 900
an de fabricație: 20112011
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 248.969248.969
Avarii autoturisme Opel Insignia 2.0 cdti automaat 2010/3
preț export
€ 1.100

Opel Insignia

2.0 cdti automaat

€ 1.900
an de fabricație: 20102010
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 253.451253.451
Avarii autoturisme Opel Insignia 2.0 turbo Cosmo Opel Insignia Sports Tourer 2010/12

Opel Insignia

2.0 turbo Cosmo Opel Insignia Sports Tourer

€ 3.750
an de fabricație: 20102010
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 175.490175.490
Avarii autoturisme Opel Insignia Insignia Sports Tourer Combi 2.0 CDTI 16V 130 ecoFLEX (A20DTH(Euro 5))=
 [96kW]  (07-2008/06-2015) 2009/8

Opel Insignia

Insignia Sports Tourer Combi 2.0 CDTI 16V 130 ecoFLEX (A20DTH(Euro 5))= [96kW] (07-2008/06-2015)

€ 995
an de fabricație: 20092009
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 298.076298.076

Opel Avarii autoturisme

Veți găsi întotdeauna sute de mașini diferite Opel avariate pe platforma Schadeautos.nl. O mașină deteriorată Opel vă permite să cumpărați un Opel la un preț redus. După un proiect de recondiționare sau înlocuirea pieselor, puteți revizui mașina pentru a putea reveni pe drum.

  • Stoc mare de Opel mașini deteriorate
  • Prețuri atractive
  • Ofertă zilnică nouă
  • Dealerii auto deteriorați recunoscuți prin VbV

Schadeautodealers

Dealerii noștri de daune sunt afiliați Asociației Comercianților de Vehicule Daune (VSV) și fundația VbV (Vehicle Crime Insurance Agency) își cumpără vehiculele deteriorate direct de la asigurători. Cumpărați întotdeauna o mașină deteriorată Opel în mod responsabil și sigur. Cu diversele Opel mașini deteriorate, veți găsi întotdeauna o serie de imagini clare pe pagină. Acest lucru vă permite să evaluați rapid și în mod adecvat statutul Opel în cauză. Pentru o inspecție mai atentă sau pentru a cumpăra specimenul dorit, vă rugăm să contactați distribuitorul auto deteriorat folosind datele de contact de pe pagină.

Opel dezmembrarea mașinilor și piese Opel folosite

O mașină deteriorată trebuie, desigur, reparată înainte de a fi permisă din nou pe drumul public. Din acest motiv, pe Schadeautos.nl veți găsi, de asemenea, o gamă largă de Opel dezmembrări de mașini și Opel piese. Vă oferim soluția totală pentru a vă pregăti mașina deteriorată Opel pentru utilizare.

Contact

Aveți întrebări despre o mașină deteriorată Opel? Vă rugăm să contactați vânzătorul. De asemenea, veți găsi datele de contact ale dealerului pe pagina mașinii care vă interesează. Sunteți vânzător sau aveți întrebări despre platforma noastră? Apoi aruncați o privire la pagina cu întrebări frecvente sau puneți-vă întrebarea prin contact@schadeautos.nl. Ne place să vă ajutăm!

Vreau să ofer sortiment

ultima vizualizare

Avarii autoturisme Mini Cooper  2019/12
noupreț export
€ 5.850

Mini Cooper

an de fabricație: 20192019
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 64.11764.117
Avarii autoturisme Ford Explorer  2024/10

Ford Explorer

an de fabricație: 20242024
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 44.75344.753
Avarii autoturisme Renault Captur  2017/5

Renault Captur

an de fabricație: 20172017
combustibil: benzinăbenzină
Avarii autoturisme Lynk & Co Insignia  2025/11

Lynk & Co Insignia

€ 16.900
an de fabricație: 20252025
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 11.81111.811