Vaurioauto passenger cars Mercedes SLK

Vaurioauto  passenger cars Mercedes SLK SLK (R170) Cabrio 2.3 230 K 16V (M111.973) [142kW]  (09-1996/03-2000) 1998/9

Mercedes SLK

SLK (R170) Cabrio 2.3 230 K 16V (M111.973) [142kW] (09-1996/03-2000)

€ 9.995
Ensimmäinen rekisteröinti: 19981998
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 298.555298.555
Vaurioauto  passenger cars Mercedes SLK  2004/6

Mercedes SLK

Ensimmäinen rekisteröinti: 20042004
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 175.637175.637
Vaurioauto  passenger cars Mercedes SLK slk-klasse 200 K 2005/12

Mercedes SLK

slk-klasse 200 K

€ 7.500
Ensimmäinen rekisteröinti: 20052005
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 119119
Vaurioauto  passenger cars Mercedes SLK 200 CABRIOLET 1999/11

Mercedes SLK

200 CABRIOLET

€ 1.999
Ensimmäinen rekisteröinti: 19991999
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 299.158299.158
Vaurioauto  passenger cars Mercedes SLK 200 CABRIOLET, AIRCO, LEER ENZ 1997/6

Mercedes SLK

200 CABRIOLET, AIRCO, LEER ENZ

€ 2.250
Ensimmäinen rekisteröinti: 19971997
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 196.220196.220
Vaurioauto  passenger cars Mercedes SLK COMPRESSOR 1997/10

Mercedes SLK

COMPRESSOR

Ensimmäinen rekisteröinti: 19971997
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 317.002317.002

Mercedes Vaurioauto passenger cars

Löydät aina satoja erilaisia ​​ vaurioituneita autoja Schadeautos.nl-alustalta. Vaurioituneen Mercedes auton avulla voit ostaa Mercedes edulliseen hintaan. Korjausprojektin tai osien vaihdon jälkeen voit tarkastaa auton uudelleen, jotta se voi palata tielle.

  • Suuri varastossa Mercedes vaurioituneita autoja
  • Houkuttelevat hinnat
  • Päivittäinen uusi toimitus
  • VbV: n kautta tunnistetut vaurioituneet autoliikkeet

Mercedes purkamassa autoja ja käytettyjä Mercedes osia

Vaurioitunut auto on tietysti myös korjattava, ennen kuin se päästetään jälleen yleiselle tielle. Tästä syystä löydät Schadeautos.nl-sivustolta myös laajan valikoiman Mercedes purettuja autoja ja käytettyjä Mercedes osia. Tarjoamme kokonaisratkaisun vaurioituneen autosi valmistamiseen käyttöön.

Ottaa yhteyttä

Haluan tarjota valikoiman

viimeksi katsottu

Vaurioauto  passenger cars Renault Grand-modus 1.2 TCE Airco Expression 2009/10

Renault Grand‑modus

1.2 TCE Airco Expression

€ 980
Ensimmäinen rekisteröinti: 20092009
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 173.261173.261
Vaurioauto  passenger cars Kia Pro cee d Proceed (CD), Combi 5-drs, 2018 1.6 CRDi 16V 2020/6

Kia Pro cee d

Proceed (CD), Combi 5-drs, 2018 1.6 CRDi 16V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 100.000100.000
Vaurioauto  passenger cars Renault Talisman  2016/5

Renault Talisman

Ensimmäinen rekisteröinti: 20162016
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 88.88888.888
Vaurioauto  passenger cars Opel Astra  2020/6

Opel Astra

Ensimmäinen rekisteröinti: 20202020
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 123.812123.812
Vaurioauto  passenger cars BMW 1-serie E81 2008/2

BMW 1‑serie

E81

Ensimmäinen rekisteröinti: 20082008
matkamittarin lukema: 187.651187.651
Vaurioauto  passenger cars Mercedes E-klasse E (C207), Coupe, 2009 / 2016 E-350 CGI V6 24V 2011/5

Mercedes E‑klasse

E (C207), Coupe, 2009 / 2016 E-350 CGI V6 24V

Ensimmäinen rekisteröinti: 20112011
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 91.68291.682
Vaurioauto  passenger cars Renault Master 2300cc diesel 2013/1

Renault Master

2300cc diesel

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: dieseldiesel
Vaurioauto  passenger cars Skoda Octavia  2025/2

Skoda Octavia

Ensimmäinen rekisteröinti: 20252025
polttoainetta: dieseldiesel
matkamittarin lukema: 13.11713.117
Vaurioauto  passenger cars Volkswagen Up! Up! (121), Hatchback, 2011 1.0 12V 75 2013/6

Volkswagen Up!

Up! (121), Hatchback, 2011 1.0 12V 75

Ensimmäinen rekisteröinti: 20132013
polttoainetta: bensiinibensiini
matkamittarin lukema: 87.21387.213